0 256 315 18 18
Altıntaş Mah. Kıbrıs Cad. No:66 Nazilli
info@kilinclarinsaat.com.tr

HAKKIMIZDA

ofis2

Hakkımızda

Kılınçlar İnşaat olarak kat karşılığı anlaşma imzalayarak, yer yer de konut imarlı arsaların mülkünü satın alarak binaların inşaatlarını yapmış ve yapmaya da devam etmektedir. Firmamız, bu güne kadar yaklaşık olarak 350-400 konut inşaatını tamamlamış olup, tüm inşaatlarını temelden itibaren yüklenici firma olarak bizzat kendi ekibi ile yapmakta, tamamlanan projeleri de konut sahiplerine zamanında teslim etmektedir.

Projelerimizde yer alan daire adetlerinin %50 sini henüz temel aşamasında iken ön satışlarını gerçekleştirebilen firmamız, uygun arsa veya proje yapabilme imkanı bulduğunda hemen değerlendirme yoluna gidebilmektedir.

Misyonumuz

Modern ve Sosylak olarak kaliteli, lüks, konforlu ve en ekonomik fiyata farklı inşaat projelerine öncülük etmek. Farklı dış mimari ve özelliklede lux, ultralux diye tabir edilen iç mimari konusunda başarılı projeler gerçekleştirerek ‘KILINÇLAR’ markası olarak markalaşama yolunda ilerlemek. Bu amaçla da, proje gerçekleştirebileceğimiz gayrimenkul araştırmalarımız her daim devam etmektedir.

Vizyonumuz

Artarak devam eden konut ihtiyacında kaliteyi ve güvenliği daima ilke edinen Kılınçlar İnşaat İmar ve yönetmeliklerden tam not alarak üretimlerini sürdürmektedir. Deneyimli ve eğitimli kodrosu ile çevreye ve konuta verdiği önem ile gelişen zamandaki yakaladığı uyum ile en kaliteli yaşam alanlarını farkı ile topluma sunmaya devam edecektir.

Ofislerimiz

Nazilli Ofis

Nazilli Ofis

Email: info@kilinclarinsaat.com.tr
Telefon: 0 256 315 18 18
Adres: Altıntaş Mah. Kıbrıs Cad. No:66 Nazilli

Konya Ereğli Ofis

Konya Ereğli Ofis

Email: info@kilinclarinsaat.com.tr
Telefon: 0 332 710 22 12
Faks : 0 332 710 22 12
Adres : Namık Kemal Mah. Atatürk Bulvarı No:11/B Ereğli/KONYA

Çözüm Ortaklarımız